Partneři

Reklama - odkazy

Psí útulek Domov Fauny

Ve Středočeském kraji v Hrachově se nachází psí útulek Domov Fauny. Podívejte se na webovou stránku a podpořte naše zvířátka.


 Skříně na míru Stako

Ozdobte sou ložnici novou šatní skříní na míru – efektivně rozšíříte úložné prostory svého bytu a vylepšíte i jeho vzhled.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Kuchyně Praha Amonit

Dbáme na osobní přístup, odborné poradenství, kvalitní provedení a ověřené materiály. Nechte si udělat kuchyň u nás!


Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Společnost FairData poskytuje komplexní a profesionální GDPR služby, včetně DPO.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.

Lázeňský turismus v Bulharsku

04.12.12

Město Hisar v Bulharsku je zbrusu nový nárok na slávu léčivými stovky ledvinových kamenů, močového měchýře kameny a žlučové kameny s vodou z 22 minerálních pramenů v regionu. K dispozici je rehabilitační nemocnice ve městě a lázeňské a wellness hotely se rozšířily v posledních letech.

Hisar, založeno Římany a jednou obklopený vysokou zdí na ochranu léčivé prameny, je mezi desítkami letovisek v zemi Balkánu snaží oživit své tradice v balneoterapii (terapeutické použití termálních lázní) a vytvořit nový trh pro turisty .

Černomořské střediska Albena a Pomorie na východě, a na Velingrad a Sandanski v jihozápadní, mají nové luxusní hotely, které již získali dobrou pověst mezi Bulhary a pro cizince za vysokou kvalitu svých služeb.

Lázeňský turismus v Bulharsku

Před pádem komunismu v roce 1989, návštěvníci ze Skandinávie, z bývalého sovětského bloku a na Blízkém východě byly pravidelnými hosty v lázních Bulharska, které se specializují na léčení zdravotních stavů různé dnou ke sterilitě.

Ale v posledním desetiletí, Bulharsko trh se téměř výhradně jako levná destinace pro letní i zimní dovolenou, se její záda na jeho různých přírodních zdrojů. Důsledky, které byly k sideline lázeňských míst a Bulharska historické dědictví.

Lázeňský cestovní ruch začal přitahovat investice v průběhu posledních pěti let, podle bulharského Unie pro lázeňství a cestovní ruch Spa. Firmy z Izraele, Ruska, Kuvajtu, Kataru a Ománu již investovali nebo projevily zájem.

Velingrad, půvabné horské město, které se může pochlubit 80 minerálních pramenů, má 5 hvězdičkové hotely s přijatelné ceny a teplým klimatem. Tam je stárnutí populace v Evropě, který bude najít dostupnost všech-rok-kulaté lázeňské služby lákavější.

Bulharsko nabízí jedinečné minerální vody, ekologicky čisté umístění a dobré ceny a kvality rovnováhy. Země chce strávit více na jeho infrastruktury, a tak, že bude moci soutěžit s ostatními evropských turistických destinací. Bulharsko je nyní reklama jedinečné lázně na veletrzích v Německu, na Balkáně, Izrael a Rusko.

Sigrun Lang, prezident Evropské asociace Spas, říká Bulharska má bohaté přírodní zdroje, dlouhodobou tradici v lázeňství, a dobře kvalifikované specialisty. To nebude nadále dobře střeženým tajemstvím pro příliš mnoho déle.